Naš tim i radno vrijeme

Podaci o uposlenim djelatnicima u ustanovi 2020./2021.

 

Marta Karpati Voditelj općih i kadrovskih poslova
Mia Požega Ravnatelj/Odgojitelj
Barbara Ivanac Stručni suradnik psiholog
Ivana Kocur Odgojitelj (Osijek, Paradžikova)
Veronika Nikolić Odgojitelj (Osijek, Paradžikova)
Matea Takus Odgojitelj (Osijek, Paradžikova)
Sonja Majić Odgojitelj (Osijek, Paradžikova)
Renata Posavec Majer Odgojitelj (Osijek, Dunavska)
Kristina Leko Odgojitelj pripravnik (Osijek, Dunavska)
Mirta Torović Odgojitelj (Osijek, Dunavska)
Kristina Dudaš Odgojitelj pripravnik (Osijek, Dunavska)
Silvija Vučemilović Grgić Odgojitelj (Osijek, Dunavska)
Nikolina Šabić Odgojitelj pripravnik (Osijek, Dunavska)
Monika Vuković Odgojitelj pripravnik (Osijek, Dunavska)
Marta Blažanović Pomoćni radnik (Osijek, Dunavska)
Gordana Balaž Odgojitelj (Antunovac)
Ana Juretić Odgojitelj pripravnik (Antunovac)
Andrea Rastija Odgojitelj pripravnik (Antunovac)
Sabina Bogdanić Odgojitelj (Antunovac)
Anđela Jelić Pomoćni radnik (Antunovac)
Antonija Szep Odgojitelj pripravnik (Antunovac)
Danijela Jukić Odgojitelj pripravnik (Antunovac)
Sandra Hruškar Odgojitelj (Antunovac)
Zvjezdana Delinac Odgojitelj (Ivanovac)
Marija Kovačević Šop Odgojitelj (Ivanovac)
Miljana Brnjevarac Odgojitelj (Dalj)
Manuela Lendić Odgojitelj (Dalj)
Dejana Kojić Jovanović Odgojitelj (Dalj)
Sanja Kemenj Odgojitelj (Dalj)
Dragana Cuper Odgojitelj pripravnik (Dalj)
Đurđica Stojanović Pomoćni radnik (Dalj)
Gordana Korpoš Odgojitelj (Bijelo brdo)
Olja Mrkšić Odgojitelj (Bijelo brdo)
Katica Vuk Odgojitelj (Jagodnjak)
Dajana Lukić Odgojitelj (Jagodnjak)
Ljiljana Vencel Odgojitelj (Batina)
Marija Ivanković Odgojitelj (Batina)
Ivana Franc Rister Odgojitelj (Feričanci)
Ana Jelić Odgojitelj pripravnik (Feričanci)
Valentina Stojanović Učiteljica razredne nastave (Feričanci)
Ljubica Pejčić Spremačica-servirka (Osijek, Dunavska)
Marija Marić Spremačica (Osijek, Dunavska)
Tajana Milašinović Spremačica- servirka (Osijek, Paradžikova)
Ivana Živko Spremačica (Osijek, Paradžikova)
Jasminka Ilijin Spremačica-servirka (Antunovac)
Ines Jelić Spremačica (Antunovac)
Marijana Ćerluka Spremačica-servirka (Ivanovac)
Jelena Majer Spremačica-servirka (Batina)
Jasmina Kolundžić Spremačica-servirka (Dalj)
Stanislava Bojanić Spremačica (Dalj, Bijelo brdo)
Vesna Bugarski Spremačica-servirka (Bijelo brdo)
Danijela Doljanin Spremačica-servirka (Feričanci)
Marizela Prodanović Spremačica-servirka (Jagodnjak)
Ivica Hanžek Tehnička podrška

Ustrojstvo

Ustrojstvo radnog vremena vrtića

  

1.      1 Osijek, Paradžikova

Mlađa mješovita skupina

Starija mješovita skupina

 

6:30 – 16:00

6:30 – 16:30

2.      Osijek, Dunavska 6:30 – 16:30
3.      Antunovac 6:30 – 16:30
4.      Ivanovac 6:30 – 16:00
5.      Dalj 6:30 – 16:00
6.      Bijelo brdo 6:30 – 16:00
7.      Jagodnjak 7:00 – 16:00
8.      Batina 7:00 – 16:00
9.      Feričanci 6:30 – 15:30