mi smo vrtić koji se ne zatvara u ljetnim mjesecima

O Nama

Dječji vrtić Mali princ predškolska je ustanova privatnog statusa. Osnivač ustanove je Marijana Karpati. Dječji vrtić sa sjedištem – na adresi Višnjevac, N.Š.Zrinskog 3,  osnovan je 12. svibnja 2003. godne iz kojega su nastali  svi slijedeći područni vrtići u Osijeku, Batini, Ernestinovu, Laslovu, Bijelom Brdu, Dalju i Jagodnjaku. 

 

 

Ponosni smo na brojne generacije djece koja su pohađala vrtić, njihove roditelje koji su nam ukazali svoje povjerenje i uvijek bili  spremni na suradnju. Ponosni smo i na programe odgojno-obrazovnog rad kao i na dodatne i kraće programe i razne radionice. Želimo još dugo vremena biti i ostati mjesto sretnog i radosnog življenja i odrastanja djece, te slijediti načelo vrtića SRETNO DIJETE – ZADOVOLJNI RODITELJI. 

   

 

Podaci o uposlenim djelatnicima u ustanovi 2019./2020. 

 

 

 

Marta Karpati

Voditelj općih i kadrovskih poslova

 

Mia požega

Ravnatelj/odgojitelj

 

Dunja Marincel

Psiholog

 

Ivana Kocur

Odgojitelj (Osijek)

 

Tihana Flajc

Odgojitelj (Osijek)

 

Matea Takus

Odgojitelj pripravnik (Osijek)

 

Sonja Majić

Odgojitelj (Osijek)

 

Jasna Pavičić

Odgojitelj (Osijek)

 

Veronika Nikolić

Odgojitelj pripravnik (Osijek)

 

Mirta Torović

Odgojitelj (Osijek)

 

Renata Posavec Majer

Odgojitelj (Osijek)

 

Kristina Leko

Odgojitelj pripravnik (Osijek)

 

Mateja Sabo

Odgojitelj pripravnik (Osijek)

 

Ana Juretić

Odgojitelj pripravnik (Osijek)

 

Vedrana Kuti

Odgojitelj pripravnik (Osijek)

 

Sanja Mitrović

Pomoćni radnik (Osijek)

 

Gordana Balaž

Odgojitelj (Antunovac)

 

Sabina Bogdanić

Odgojitelj pripravnik (Antunovac)

 

Sanja Vašek

Učiteljica razredne nastave (Antunovac)

 

Sandra Hruškar

Odgojitelj (Antunovac)

 

Andrea Rastija

Odgojitelj pripravnik (Antunovac)

 

Kristina Špoljarić

Odgojitelj pripravnik (Antunovac)

 

Katarina Popovčić

Pomoćni radnik (Antunovac)

 

Silvija Vučemilović Vranjić

Učiteljica razredne nastave (Antunovac)

 

Silvija Vučemilović Grgić

Odgojitelj (Antunovac)

 

Monika Miškić

Odgojitelj (Laslovo)

 

Dejana Mikulić

Odgojitelj (Ivanovac)

 

Zvjezdana Delinac

Odgojitelj (Ivanovac)

 

Marija Kovačević Šop

Odgojitekj (Ivanovac)

 

Antonija Junušić

Odgojitelj (Ernestinovo)

 

Ivona Sukić

Odgojitelj (Ernestinovo)

 

Jelena Radonjić

Učiteljica razredne nastave (Ernestinovo)

 

Miljana Brnjevarac

Odgojitelj (Dalj)

 

Manuela Lendić

Odgojitelj (Dalj)

 

Milica Stojanović

Učiteljica razredne nastave (Dalj)

 

Aleksandra Đuričković

Odgojitelj pripravnik (Dalj)

 

Ema Vukmirović

Učiteljica razredne nastave (Dalj)

 

Sanja Kemenj

Odgojitelj (Dalj)

 

Gordana Korpoš

Odgojitelj (Bijelo Brdo)

 

Olja Mrkšić

Odgojitelj (Bijelo Brdo)

 

Katica Vuk

Odgojitelj (Jagodnjak)

 

Dajana Lukić

Odgojitelj (Jagodnjak)

 

Ljiljana Vencel

Odgojitelj (Batina)

 

Marija Vuković

Odgojitelj (Batina)

 

Ivana Franc Rister

Odgojitelj (Feričanci)

 

Ivana Domjanović

Odgojitelj (Feričanci)

 

Gordana Benić

Odgojitelj (Feričanci)

 

Matea Stanković

Odgojitelj (Feričanci)

 

Ljubica Pejičić

Spremačica-servirka (Osijek)

 

Tajana Milašinović

Spremačica-servirka (Osijek)

 

Jelena Majer

Spremačica-servirka (Batina)

 

Mirta Prekratić

Spremačica-servirka (Ernestinovo)

 

Vesna Bugarski

Spremačica-servirka (Bijelo Brdo)

 

Jelena Veselinović

Spremačica-servirka (Jagodnjak)

 

Marizela Prodanović

Spremačica-servirka (Jagodnjak)

 

Stanislava Bojanić

Spremačica (Bijelo Brdo)

 

Jasminka Ilijin

Spremačica-servirka (Antunovac)

 

Danijela Doljanin

Spremačica-servirka (Feričanci)

 

Nera Špiranović

Spremačica-servirka (Osijek)

 

Marijana Ćerluka

Spremačica-servirka (Ivanovac)

 

Ivica Hanžek

Tehnička podrška

 

Marija Marić

Spremačica (Osijek)

 

Katica Dekany

Spremačica (Osijek)

 

Ines Jelić

Spremačica (Antunovac)

 

 

USTROJSTVO RADNOG VREMENA VRTIĆA

 

 

RED.BR.

VRTIĆ

RADNO VRIJEME

 

 

 

1

 

2

Osijek - jaslice

 

Osijek - mlađa skupina

7:30 - 16:30

 

7:00 – 16:00

 

Osijek - starija skupina

6:30 – 16:00

3

Ernestinovo

6:30 – 16:30

4

Laslovo

7:00 – 12:00

5

Batina

7:00 – 16:00

6

Bijelo Brdo

6:30 – 16:00

7

Dalj

6:30 – 16:00

8

Jagodnjak

7:00 – 16:00

9

Feričanci

6:30 – 15:30

 

 

 

 

 

You are here: Mali Princ Web O Nama