
Završna svećanost
U DV “Mali princ” Bijelo Brdo održana je završna svečanost povodom ispraćaja predškolaca koji ove jeseni kreću u školu. Bio je to poseban i emotivan trenutak ispunjen phesmom, plesom, osmijehom i ponosom na sve što su naši mališani tijek boravka u vrticu naučili i ostvarili. Predškolci su svojim nastupom razveselili roditelje, odgojitelje i sve prisutne








