
Završna svećanost
U DV “Mali princ” Bijelo Brdo održana je završna svečanost povodom ispraćaja predškolaca koji ove jeseni kreću u školu. Bio je to poseban i emotivan trenutak ispunjen phesmom, plesom, osmijehom i ponosom na sve što su naši mališani tijek boravka u vrticu naučili i ostvarili. Predškolci su svojim nastupom razveselili roditelje, odgojitelje i sve prisutne goste. Nakon prigodnog programa uručene su im diplome i prigodni pokloni.
Našim dragim predškolcima želimo puno uspjeha, novih prijateljstava, radosti i lijepih trenutaka u školi!






